Spraj Rocco Essentials 15 Ml Shiko me te madhe

Spraj Rocco Essentials 15 Ml

A-001620

2 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Si ta përdorni: përdoreni para marrëdhënieve seksuale. Aplikoni një shtresë të lehtë në penis dhe masazhoni. Rocco Delay ka një efekt lokal anestezizues. Para se ta përdorni rregullisht, provoni një sasi të vogël të produktit në parakrah. Në rast të reaksioneve alergjike ndërpresë aplikimin. Vetëm për përdorim të jashtëm. Mbani larg fëmijëve. Ruajeni në vend të freskët dhe të mbrojtur nga drita.

ROCCO DELAY SPRAY është një produkt i projektuar veçanërisht për të vonuar orgazmën.

Reviews

Write a review

Spraj Rocco Essentials 15 Ml

Spraj Rocco Essentials 15 Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori