Lubrifikant Silikon Pjur Woman 10 Ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Silikon Pjur Woman 10 Ml

A-001622

650 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Pjur Woman Bodyglide është një lubrifikant i koncentruar me bazë silikoni i projektuar veçanërisht për gratë, me vetitë hidratuese dhe shumë lubrifikuese. Përbërësit e saj natyralë, pa alkool dhe preservativë, e bën atë një nga produktet më të mirë për të ekuilibruar mukozat dhe thatësinë vaginale, edhe në rastet e stresit, pas lindjes, menopauzës ose operacioneve kirurgjikale, në të cilat thatësia vaginale është shumë e zakonshme. Për momentet tuaja të veçanta, përqafoni kënaqësinë tuaj me Pjur!

Reviews

Write a review

Lubrifikant Silikon Pjur Woman 10 Ml

Lubrifikant Silikon Pjur Woman 10 Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori