Lubrifikant Pjur Original Bodyglide 2 In 1 10 Ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Pjur Original Bodyglide 2 In 1 10 Ml

A-001623

650 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: XHEL

 

PËRSHKRIMI

Lubrifikant me bazë silikoni, i testuar dermatologjikisht, pa erë dhe pa ngjyrë. Efekti lubrifikimit zgjat shumë më gjatë gjatë marrëdhënies në sajë të silikonit.

Reviews

Write a review

Lubrifikant Pjur Original Bodyglide 2 In 1 10 Ml

Lubrifikant Pjur Original Bodyglide 2 In 1 10 Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori