Lubrifikant Ph Neutral Touch 100Ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Ph Neutral Touch 100Ml

A-001624

2 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

PH Neutral Touch është një lubrifikant me bazë uji. Ai është veçanërisht për masazhet në të gjithë trupin si dhe për marrëdhënie seksuale. Është këshilluar për përdorim me kondomë latex. I ekzaminuar në mënyrë dermatologjike është e pangjyrë dhe pa erë.

Udhëzime për përdorim: aplikoni xhelin  në pjesët e dëshiruara të trupit dhe përsëritni aplikacionin sipas dëshirës. Para se ta përdorni atë, provoni duke aplikuar një sasi të vogël në parakrah. Në rast të reaksioneve alergjike ndërpresni aplikimin. Për përdorim të jashtëm. Mbajeni larg mundësive të fëmijëve. Ruajeni në vënde të freskëta dhe të mbrojtura nga drita.

Reviews

Write a review

Lubrifikant Ph Neutral Touch 100Ml

Lubrifikant Ph Neutral Touch 100Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori