Xhel Masazhues Voluptas Lajthi & Cokollatë 100 Ml Shiko me te madhe

Xhel Masazhues Voluptas Lajthi & Cokollatë 100 Ml

A-001629

2 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Voluptas me qershi është një xhel i rafinuar dhe i shijshëm stimulues me një aromë magjepsëse dhe sensuale që kombinon vetitë e saj hidratuese dhe rigjeneruese dhe qetësuese me ekstrakte natyrore të esencave më të rafinuara aromatike. Projektuar posaçërisht për të mbushur imagjinatën tuaj dhe për të shtuar një aromë në momentet tuaja më intime. Ajo mund të përdoret si një xhel intim stimulues dhe në sajë të elementëve të tij aktive do t'ju japë juve dhe partnerëve tuaj një atmosferë unike. Xhel me efekt ngrohës. Ai mund të përdoret në mënyrë të sigurtë me objekte dhe pajisje latex, formula garanton pajtueshmëri të plotë me prezervativët.

Reviews

Write a review

Xhel Masazhues Voluptas Lajthi & Cokollatë 100 Ml

Xhel Masazhues Voluptas Lajthi & Cokollatë 100 Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori