LUBRIFIKANT SILIKONI ANAL SERUM

A-002050

3 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Çfarë është?

Anal Serum është një lubrifikant i çmuar për përdorim anal, i bërë me 100% silikon premium. Prodhohet nga Orgie, një kompani braziliane që nga selia e saj në Portugali eksporton produkte shumë cilësore, krejtësisht të sigurta, jashtëzakonisht të rehatshme dhe me një dizajn elegant.

 

Për çfarë shërben?

Është ideale për ata që po i afrohen botës së stimulimit anal dhe për ata që tashmë janë të njohur me këto lloj praktikash seksuale, si për gratë ashtu edhe për burrat, për të lehtësuar një marrëdhënie çift ose për t'ju lejuar të kënaqeni me një plug anal. Orgie Anal Serum është një lubrifikant anal që garanton kohëzgjatje dhe rehati, i lehtë për t'u larë dhe pa ndonjë kundërindikacion.

 

Si ta përdorni?

Aplikoni një sasi të vogël në zonën anale dhe masazhoni atë butësisht. Vazhdoni me stimulimin ose penetrimin anal, fillimisht me moderim për të lejuar përhapjen graduale.

Masat paraprake: mos e aplikoni në lëkurën e irrituar ose të plagosur. Në rast të acarimit, ndërpritni përdorimin e produktit. Në rast kontakti me sytë, bëni shpëlarje me ujë.

Produkti duhet të ruhet në një ambient të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve.

Reviews

Write a review

LUBRIFIKANT SILIKONI ANAL SERUM

LUBRIFIKANT SILIKONI ANAL SERUM

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori