KAPSULA ZHVILLUESE EREKSIONI Shiko me te madhe

KAPSULA ZHVILLUESE EREKSIONI

A-002049

6 500 Lekë

Me shume informacion

Më në fund, ëndrra e çdo burri u realizua! Rriteni epshin tuaj dhe bëjeni partneren që të ëndërrojë pëmes një ereksioni të gjatë dhe të qëndrueshëm. Ky preparat me barëra, minerale dhe aminoacide do t'ju bëjë të përjetoni momente me të vërtetë emocionuese ... dhe nuk mbaron këtu! Ky produkt fantastik do t'ju lejojë gjithashtu të zmadhoni penisin tuaj!!! Një product 2 në 1 mjaft i vecantë!! Cfarë po prisni? Provoni tani që të përjetoni një përvojë të fortë seksuale!

Përdorimi i rekomanduar: merrni dy kapsula në të njëjtën kohë. Mos e tejkaloni sasinë brenda 24 orëve. Është një integrator ushqimor natyral. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve.

Reviews

Write a review

KAPSULA ZHVILLUESE EREKSIONI

KAPSULA ZHVILLUESE EREKSIONI

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori