KREM ZHVILLUES SUPERLARGE Shiko me te madhe

KREM ZHVILLUES SUPERLARGE

A-002047

4 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kremi XXL është një krem masazhI për burrat me një efekt stimulues dhe volumizues, me përbërës aktivë revolucionarë për vetitë më të mira të elasticitetit. I aplikuar rregullisht në penis, rrit volumin dhe forcën e tij. Një produkt krejtësisht i natyrshëm që kombinon veprimin e ushtruar nga gishtat gjatë masazhit me atë të përbërësve aktivë me një efekt dermotorativ; Produkti "Made in Italy", i testuar dermatologjikisht.

Reviews

Write a review

KREM ZHVILLUES SUPERLARGE

KREM ZHVILLUES SUPERLARGE

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori