Penis XL 60 Tableta Shiko me te madhe

Penis XL 60 Tableta

A-001985

5 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Rrit performancën seksuale, stimulon rritjen e penisit dhe siguron një ereksion më të gjatë.

Karakteristikat:

- Fuqizon organet seksuale

- Përmirëson aktivitetin e hormoneve

- Stimulon fuqinë seksuale

Këto tableta unike përmbajnë një përzierje të balancuar të përbërësve, të cilët promovojnë mashkulloritetin. Siguroni një qarkullim të përmirësuar të gjakut në penis, e cila optimizon madhësinë e ereksionit të tij.

Përveç kësaj, tabletat Penis XL, gjithashtu përmbajnë disa përbërës aktivë për të rritur fuqinë, epshin, dhe kënaqësinë seksuale.

Përdorimi i rekomanduar:

- Merrni një herë në ditë 2 tableta me ujë të mjaftueshëm.

- Mos e tejkaloni sasinë e rekomanduar të përditshme.

Përbërësit:

400 mg Siberian ginseng (Eleutherococcus senticosus), 210 mg calcium (calcium carbonate) (26% RDA*), 200 mg L---arginine, bulking agent: E460, 150 mg Muira puama (Ptychopetalum olacoides), 100 mg Saë palmetto (Serenoa repens), 100 mg Tribulus terrestris, bulking agent: E466,  anticaking agent: E570, coating agents: Hydroxypropylmethylcellulose, (carrier: Triacetin), Carnauba wax, anticaking agents: E551, E572. 

 

Reviews

Write a review

Penis XL 60 Tableta

Penis XL 60 Tableta

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori