JoyDrops® Delay_Xhel Lubrifikant Shiko me te madhe

JoyDrops® Delay_Xhel Lubrifikant

A-001971

1 900 Lekë

Me shume informacion

JoyDrops® Delay

Xhel Lubrifikant Personal i cili ndihmon për të vonuar ejakulimin duke mpirë organin mashkullor, i cili arrin deri në një ndjeshmëri të tepruar gjatë ereksionit. Një bashkim seksual i këndshëm dhe afatgjatë thellon intimitetin midis çifteve.

JoyDrops® Delay Gel është në përputhje me perdorimin e prezervativëve dhe nuk ndikon ne cilësine e tyre. Eshte i lehtë për tu pastruar, nuk le njollë dhe eshte antialergjik.

 

Reviews

Write a review

JoyDrops® Delay_Xhel Lubrifikant

JoyDrops® Delay_Xhel Lubrifikant

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori