PARFUM PheroMen Eau De Toilette Shiko me te madhe

PARFUM PheroMen Eau De Toilette

A-001989

1 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Parfum Cobeco PheroMen Eau de Toilette me arome sensuale inspiruar nga efekti natyral i feromoneve. Per te qene e parezistueshme. Ky parfum permban kombinimin e disa ingredienteve unik te cilet kane te njejtin efekt si feromonet. Aroma sensuale stimulon deshiren e femrave dhe thekson terheqjen seksuale.

Reviews

Write a review

PARFUM PheroMen Eau De Toilette

PARFUM PheroMen Eau De Toilette

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori