LUBRIFIKANT HOT BIO Sensitive 100ML Shiko me te madhe

LUBRIFIKANT HOT BIO Sensitive 100ML

A-002010

1 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

  • Lubrifikant me baze uji , 100% organik dhe vegan.
  • Me karogjen dhe Aloe Vera - perfekt per vagine te thate.
  • Tubeta prej materiali miqesor me mjedisin.

Reviews

Write a review

LUBRIFIKANT HOT BIO Sensitive 100ML

LUBRIFIKANT HOT BIO Sensitive 100ML

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori