FUN CUP SIZE B

A-002007

4 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

RIKUPERONI PERIODËN TUAJ! Imagjinoni ditën më të rëndë të menstruacioneve tuaja dhe sapo keni kuptuar se nuk keni me vete tamponë. FUN CUP SIZE B është madhësia më e madhe e dy kupave menstruale në material silikoni, me kapacitet mbajtës 6x më shumë se një tampon. Ju mund ta lani dhe ripërdorni atë për vite, dhe secila pako vjen me dy kupa, kështu që ju mund të mbani një në shtëpi dhe një me vete në lëvizje. Vjen me dy KUPA përmasa B Mbajnë 6x sa më shumë se një tampon Dizajn i rehatshëm që i përshtatet trupit tuaj I lehtë për t'u pastruar Kurseni të holla në tampona dhe absorbentë Përfshin një qese antimikrobike Masa (B) 5,8 cm; Ø 4,3 cm; 30 ml Kurseni kohë, para dhe energji mendore me një Fun Cup që ju mban në mënyrë të sigurt gjatë gjithë ditës! I përgatitur me material silikon ai futet dhe përshtatet mirë në vaginë duke ju lënë të lirë ndqini ritmet e jetës tuaj. Për sa kohë e mbani varet nga intensiteti i menstruacioneve, por kapaciteti mbresëlënës i FUN CUP do të thotë që edhe dikush me një menstruacion të fortë nuk nevojë më të vrapojë pareshtur për në tualet. Nëse e gjeni veten në një banjë publike plot me njerëz - fshijeni atë me letër higjienike dhe vendoseni përsëri. Sezoni i plazhit? Nuk ka problem. FUN CUP ju mban të mbrojtur ndërsa jeni duke notuar, lozuar ose duke luajtur në plazh.

Reviews

Write a review

FUN CUP SIZE B

FUN CUP SIZE B

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori