FUN CUP SIZE A

A-002006

4 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

KUPA MENSTRUALE: SIGURIA E PERIODAVE TUAJA

E dini sa e sikletshme është kur kuptoni se nuk keni me vete tamponë ose lines dhe jeni në mes të ditës tuaj të punës! FUN CUP ju siguron që të ndiheni të mbrojtur gjatë periodave dhe kur jeni gati, mund t'i jepni një larje të shpejtë dhe ta vendosni atë përsëri. FUN CUP SIZE A është më i vogël në përmasë dhe idelae për ditët më të lehta.

Vjen me dy KUPA përmasa  A

Mbajnë 6x sa më shumë se një tampon

Dizajn i rehatshëm që i përshtatet trupit tuaj

I lehtë për t'u pastruar

Kurseni të holla në tampona dhe absorbentë

Përfshin një qese antimikrobike

Masa (A)  5,3 cm; Ø 4 cm; 20 ml

Kurseni kohë, para dhe energji mendore me një Fun Cup që ju mban në mënyrë të sigurt gjatë gjithë ditës! I përgatitur me material silikon ai futet dhe përshtatet mirë në vaginë duke ju lënë të lirë ndqini ritmet e jetës tuaj.

Për sa kohë e mbani varet nga intensiteti i menstruacioneve, por kapaciteti mbresëlënës i FUN CUP do të thotë që edhe dikush me një menstruacion të fortë nuk nevojë më të vrapojë pareshtur për në tualet. Nëse e gjeni veten në një banjë publike plot me njerëz - fshijeni atë me letër higjienike dhe vendoseni përsëri. Sezoni i plazhit? Nuk ka problem. FUN CUP ju mban të mbrojtur ndërsa jeni duke notuar, lozuar ose duke luajtur në plazh.

 

Reviews

Write a review

FUN CUP SIZE A

FUN CUP SIZE A

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori