XHEL EKSITUES “PUTHJA ANALE GREKE”

A-002517

3 200 Lekë

Me shume informacion

DETAJE

Materiali: XHEL

 

PËRSHKRIMI

Xhel i ngrënshëm për dashnorët e “gjuhës anale”. Ai ka një efekt ngrohës dhe një aromë të fortë menteje. Fantastik për të ndriçuar momentet tuaja intime!

Reviews

Write a review

XHEL EKSITUES “PUTHJA ANALE GREKE”

XHEL EKSITUES “PUTHJA ANALE GREKE”

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori