LUBRIFIKANT VORBULLA “EFEKT FTOHËS” Shiko me te madhe

LUBRIFIKANT VORBULLA “EFEKT FTOHËS”

A-002516

2 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: XHEL

 

PËRSHKRIMI

Lubrifikanti vorbulla “efekt ftohës”është një xhel stimulues i klitorit femëror që përdoret para seksit për masazhimin e klitorit. Ai është formuar posaçërisht për rritjen e kënaqësisë femërore dhe për të përmirësuar ndjeshmërinë e pjesëve intime, duke rritur dëshirën dhe kënaqësinë seksuale si dhe frekuencën dhe intensitetin e orgazmës. Është një xhel i sigurt dhe praktikl për çdo grua.

Efekti i Ftohjes vepron duke stimuluar influjencën e gjakut në zonën e klitorit dhe vaginës. Përbërësi kryesor është arginina një aminoacid në gjendje të stimulojë qarkullimin e gjakut në zonën gjenitale femërore me pasojë rritjen e stimulimit seksual të gruas. Aplikimi mbi klitor dhe vaginë provokon një ndjeshmëri të lartë dhe freski duke rritur ndjeshmërinë dhe fuqinë e orgazmës. Mund të përdoret në mënyrë të sigurt me lodra seksi  dhe formula e saj garanton një përshtatshmëri të plotë me prezervativët.

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një masë të vogël në zonën intime duke e masazhuar me kujdes. Itestuar dermatologjikisht.

Reviews

Write a review

LUBRIFIKANT VORBULLA “EFEKT FTOHËS”

LUBRIFIKANT VORBULLA “EFEKT FTOHËS”

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori