STIMULUESI LOJA E SAJ SEKRETE Shiko me te madhe

STIMULUESI LOJA E SAJ SEKRETE

A-002515

2 600 Lekë

Me shume informacion

Materiali: XHEL

 

PËRSHKRIMI

AI është një lubrifikant intim stimulues në formë lëngu me bazë uji dhe silikoni i formuluar posaçërisht për vetë-erotizëm. Falë kombinimit të veçantë dhe ekskluziv të përbëresve Secret Play garanton një orgazmë më të gjatë dhe më të plotë. Ajo mund të përdoret në mënyrë të sigurtë me objekte dhe pajisje latex, formula e saj garanton pajtueshmëri totale me prezervativët.

Si të përdorni: Aplikoni sasinë e dëshiruar në organet gjenitale të jashtme ose në një lodër seksi për një lubrifikim më të mirëe. I testuar dermatologjikisht.

Reviews

Write a review

STIMULUESI LOJA E SAJ SEKRETE

STIMULUESI LOJA E SAJ SEKRETE

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori