LUBRIFIKANT ANAL LUBRANAL 150 ML Shiko me te madhe

LUBRIFIKANT ANAL LUBRANAL 150 ML

A-002513

2 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: KREM

 

PËRSHKRIMI

Lubranal 150ml është një lubrifikant anal në formë kremi super delikat i pasuruar me vajra vegjetalë. Specifik për lubrifikimin e zonës anale përpara depërtimit. Ideale për hapje të mëdha. Produkt "Made in Italy". Para depërtimit anal, aplikoni një shtresë të lehtë të produktit në pjesën e ineteresuar. Ai është 100% në përputhje me prezervativët dhe lodrat seksuale.

 

Reviews

Write a review

LUBRIFIKANT ANAL LUBRANAL 150 ML

LUBRIFIKANT ANAL LUBRANAL 150 ML

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori