KREM STIMULUES ZHVILLUES PENISI PJUR MAN Shiko me te madhe

KREM STIMULUES ZHVILLUES PENISI PJUR MAN

A-002504

2 900 Lekë

Me shume informacion

Materiali: KREM

 

PËRSHKRIMI

Pjur Man Xtend është krem masazh i projektuar nga Pjur për të stimuluar qarkullimin e gjakut në penis dhe kështu të stimulojë ngrehjen dhe ereksionin tuaj. Me përbërësit me xhingseng, krem Xtend mund dhe duhet të përdoret rregullisht për kujdesin e lëkurës së zonave intime, për të siguruar efekte të qëndrueshme.

PARALAJMËRIMET: aplikoni pak krem në parakrah para përdorimit, nëse zona irritohet, mos e përdorni produktin.

 

Reviews

Write a review

KREM STIMULUES ZHVILLUES PENISI PJUR MAN

KREM STIMULUES ZHVILLUES PENISI PJUR MAN

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori