PREZERVATIVË “PESANTE” STIMULUES

A-003382

150 Lekë

Me shume informacion

Materiali: Latex

 

PËRSHKRIMI

Janë prezervativët e vetëm me një kokë me shirita në formë dhe një trup të spërkatur me gunga të vogla stimuluese. Ky kompozim  i veçantë do të ofrojë eksitim maksimal seksual për të dy partnerët.

Reviews

Write a review

PREZERVATIVË “PESANTE” STIMULUES

PREZERVATIVË “PESANTE” STIMULUES

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori