LUBRIFIKANT ME BAZË UJI “LIGHT” 75 ML Shiko me te madhe

LUBRIFIKANT ME BAZË UJI “LIGHT” 75 ML

A-003395

2 100 Lekë

Me shume informacion

Ky lubrifikant është ideal për llojet më delikate të lëkurës. Është i lehtë, me bazë uji për të maksimizuar kënaqësinë gjatë marrëdhënies seksuale dhe për të parandaluar thatësinë e vaginës.

 

Reviews

Write a review

LUBRIFIKANT ME BAZË UJI “LIGHT” 75 ML

LUBRIFIKANT ME BAZË UJI “LIGHT” 75 ML

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori