LUBRIFIKANT ME BAZË UJI ME SHIJE ÇOKOLLATE Shiko me te madhe

LUBRIFIKANT ME BAZË UJI ME SHIJE ÇOKOLLATE

A-003397

2 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përmbajtja: 100 ml

Përdorimi: Për cift, ose biseksualë

Stimulimi: Anal, Penis, Vaginal

 

Çfarë është?

Ai është një lubrifikant me bazë uji dhe me aromën dhe shijen e çokollatës. Garanton një efekt lubrifikues të zgjatur që ndihmon në rritjen e kënaqësisë dhe intimitetit. Gjithashtu, është perfekt për seksin oral. Ai nuk është ngjitës dhe është i lehtë për tu pastruar.

 

Për çfarë shërben?

Është një lubrifikant i provuar klinikisht që mund të përdoret për të lubrifikuar pjesët tuaja intime dhe është plotësisht i sigurt edhe në rastet e seksit oral. Ajo ofron një aromë dhe shije të këndshme për marrëdhëniet tuaja.

 

Si përdoret?

Hapeni dhe aplikojeni në zonën e planifikuar.

Masat paraprake: mos e aplikoni në lëkurë të irrituar. Në rast të acarimit, ndaloni përdorimin e produktit dhe pastrojeni me ujë. Në rast kontakti me sytë, pastrojeni me ujë.

Produkti duhet të ruhet në një mjedis të freskët dhe të thatë.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Mos e gëlltisni atë.

 

Reviews

Write a review

LUBRIFIKANT ME BAZË UJI ME SHIJE ÇOKOLLATE

LUBRIFIKANT ME BAZË UJI ME SHIJE ÇOKOLLATE

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori