PIKA EKSITUESE PËR ORGAZËM KLITORI

A-003521

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përkushtuar: Për femrën

Stimulimi: Klitoris

Karakteristikat: Testuar klinikisht, Efekt ngrohës

 

PËRSHKRIMI

Këto pika stimuluese klitorale rrisin nxehtësinë duke fuqizuar eksitimin dhe ndjeshmërinë e femrës ndaj kontaktit. Një prekje braziliane për përvojat tuaja intime!

Reviews

Write a review

PIKA EKSITUESE PËR ORGAZËM KLITORI

PIKA EKSITUESE PËR ORGAZËM KLITORI

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori