STIMULUES ME PIKA PËR EKSITIMIN E MASHKULLIT Shiko me te madhe

STIMULUES ME PIKA PËR EKSITIMIN E MASHKULLIT

A-003522

3 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Netët janë të gjalla dhe të nxehta ... matësi thotë që trupi i tij është drenazhuar. Një ndjesi e re seksuale për burrat quhet Testos Drops. A zgjon kjo pije emocionuese dëshirën e tij më të fortë? Të shijosh seks me orë e orë të tëra pa u lodhur.

 

Udhëzimet për përdorim: Merrni 10 pika në gjysmë gotë ujë të paktën 30 minuta para marrëdhënies seksuale. Mos i tejkaloni 2 doza brenda 24 orëve.

 

Reviews

Write a review

STIMULUES ME PIKA PËR EKSITIMIN E MASHKULLIT

STIMULUES ME PIKA PËR EKSITIMIN E MASHKULLIT

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori