STIMULUES ME PIKA PËR FEMRËN SPANISH SECRET LOVE Shiko me te madhe

STIMULUES ME PIKA PËR FEMRËN SPANISH SECRET LOVE

A-003523

3 200 Lekë

Me shume informacion

Përmbajtja: 30 miligramë

 

PËRSHKRIMI

Stimulues me pika emocionuese specifike për ju femra, të destinuara për të lehtësuar seksin më pasionant ... Efektive edhe me gratë më të rezervuara! Menjëherë pas kësaj pije ajo do të jetë e gatshme ... dhe do ta lërë veten të shkojë në një marrëdhënie seksuale plot dëshirë.

 

Sekretet e dashurisë spanjolle do ta bëjnë të zjarrtë edhe gruan më të ftohtë. Sekretet e dashurisë spanjolle spanjolle janë një përqendrim më i fuqishëm se Fluturimi origjinal Spanjoll, kështu që bëjuni gati për një natë zjarri?!

 

Udhëzimet: Merrni 10 - 14 pika nën gjuhë 30 minuta para marrëdhënies seksuale. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar brenda 24 orëve.

Reviews

Write a review

STIMULUES ME PIKA PËR FEMRËN SPANISH SECRET LOVE

STIMULUES ME PIKA PËR FEMRËN SPANISH SECRET LOVE

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori