LUBRIFIKANT “NDJESA E NXEHTË” 60 ML Shiko me te madhe

LUBRIFIKANT “NDJESA E NXEHTË” 60 ML

A-003524

1 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Xhel

 

PËRSHKRIMI

Ndjesia e nxehtë Luxuria Feel është një lubrifikant intim i bazuar në ujë specifik për hidratimin dhe vajosjen vaginale ose anale para marrëdhënies intime. Jo-yndyror, nuk përmban yndyrë. Falë formulws ekskluzive të pasur me elementë aktivë natyrorë, Luxuria Feel Hot Sensation parandalon shqetësimin, djegien dhe acarimin tipik të zonave intime nga stresi natyral.

Produkt i tretshëm në ujë. Mund të përdoret në mënyrë të sigurt me objektet dhe pajisjet e lateksit, formula e tij me bazë uji garanton përputhshmëri totale me prezervativët.

Aplikoni sasinë e dëshiruar të Luxuria Feel Hot Sensation në pjesën e dëshiruar të trupit ose në një lodër seksi dhe masazhi. Formula e saj ekskluzive jep një ndjesi nxitëse të ngrohtësisë.

I Testuar Dermatologjikisht.

Reviews

Write a review

LUBRIFIKANT “NDJESA E NXEHTË” 60 ML

LUBRIFIKANT “NDJESA E NXEHTË” 60 ML

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori