Xhel për ereksion "Touro"

A-004000

3 500 Lekë

Me shume informacion

Përmbajtja: 15 mililitra

Dedikuar: Për mashkullin

Stimulimi: Penisi

Karakteristikat: Testuar klinikisht

 

 

Touro është xhel i fuqishëm me ekstrakte natyrale të krijuara për të rritur ereksionet. Formula e tij përmban Taurine dhe Gingko Biloba, të dy përbërje natyrore që veprojnë si vazodilatues, dhe Xhensen, një afrodiziak efektiv natyror i njohur dhe përdorur për shekuj në Kinë dhe vendet e tjera të Lindjes.

 

Do të keni një penis të fuqishëm me ereksione të pashembullta! Përdorimi i këtij xheli stimulues do t'ju japë energji taurine, për raporte të gjata, rraskapitëse dhe të kënaqshme! Mos e humbisni!

 

Si përdoret?

Hapeni dhe aplikojeni në zonën e planifikuar.

Masat paraprake: mos aplikoni në lëkurë të irrituar.

Në rast të acarimit, ndaloni përdorimin e produktit dhe shpëlajeni me ujë.

Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni me ujë.

Produkti duhet të ruhet në një mjedis të freskët dhe të thatë.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Mos e gëlltitni.

Reviews

Write a review

Xhel për ereksion "Touro"

Xhel për ereksion "Touro"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori