Lubrifikant dhe xhel masazhi durex 2në1 me "Guarana" Shiko me te madhe

Lubrifikant dhe xhel masazhi durex 2në1 me "Guarana"

A-003988

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Xhel

 

PËRSHKRIMI

Durex Massage Sensual është 2 produkte në 1: një xhel për trupin, për momente sensualiteti dhe argëtimi të veçantë, dhe një lubrifikant intim që rrit kënaqësinë gjatë marrëdhënies seksuale. Durex Massage Sensual 2in1 është i pasuruar me ekstrakte tw Guaranws dhe ka një aromë kaq delikate dhe qetësuese, saqë do të përjetoni përvojën emocionuese të aromaterapisë.

 

Falë formulimit të tij është aq delikat sa mund të përdoret për masazhe në të gjithë trupin dhe në zona intime. Karakteristikat thelbësore të produktit: - Bazuar në ujë. - Nuk njollos dhe nuk është i yndyrshëm. - lahet lehtësisht me ujë. - Mund të përdoret me një prezervativ. - Aromë joshëse.

Reviews

Write a review

Lubrifikant dhe xhel masazhi durex 2në1 me "Guarana"

Lubrifikant dhe xhel masazhi durex 2në1 me "Guarana"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori