Spraj oral efekt ftohës

A-003989

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përmbajtja: 10 mililitra

Dedikuar: Për femrën, për mashkullin

Vetitë: I përshtatshëm për raporte orale, të testuara klinikisht

 

Formuluar me mentol dhe eukalipt, ky Spraj në stimulon në mënyrë të favorshme seksin oral përmes ëmbëlsisë së eukaliptit. Shumë i njohur në pjesë të ndryshme të botës, seksi oral me një karamele të mentolit dhe eukaliptit shkakton ndjesi dhe kënaqësi unike për marrësin. Spraji duhet të aplikohet në gojë pak sekonda para se ta çoni partnerin tuaj në çmenduri!

 

Masat paraprake: mos aplikoni në lëkurë të irrituar ose të plagosur.

Në rast të acarimit, ndaloni përdorimin e produktit dhe lajeni me ujë.

Në rast kontakti me sytë, lajeni me ujë.

Produkti duhet të ruhet në një mjedis të freskët dhe të thatë.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Reviews

Write a review

Spraj oral efekt ftohës

Spraj oral efekt ftohës

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori