Vonues extra-time serum

A-003990

4 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përmbajtja: 15 mililitra

Përkushtuar: Për makullin

Stimulimi: Penisi

Karakteristikat: Testuar klinikisht

 

Serumi vonues Xtra Time është një serum i bazuar në silikon me cilësi të lartë, i dizajnuar për të zgjatur ereksionin dhe vonuar derdhjen. Në fakt, është në gjendje të krijojë një film mbrojtës transparent në pjesën ku aplikohet, duke zvogëluar ndjeshmërinë e tij. Zbatimi i produktit në glans do të zvogëlojë fërkimin dhe ndjeshmërinë ndaj depërtimit, duke zgjatur kështu kënaqësinë e marrëdhënies.

 

Efekti desensitues i serumit do të zvogëlohet gradualisht, derisa të rifitoni plotësisht ndjeshmërinë tuaj normale: por në atë pikë partneri juaj tashmë do të jetë i lodhur nga kënaqësia, ndërsa ju do të jeni vetëm në fillim!

 

Si përdoret?

Aplikoni një sasi të vogël xhel në glans dhe masazhoni butësisht. Prisni disa minuta derisa të ndjeheni më pak të ndjeshëm se pala e interesuar.

Masat paraprake: mos aplikoni në lëkurë të irrituar ose të plagosur.

Në rast të acarimit, ndaloni përdorimin e produktit.

Në rast kontakti me sytë, lajeni me ujë.

Produkti duhet të ruhet në një mjedis të freskët dhe të thatë.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Mos gllabëroni.

Reviews

Write a review

Vonues extra-time serum

Vonues extra-time serum

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori