Lubrifikant me bazë uji COOL Shiko me te madhe

Lubrifikant me bazë uji COOL

A-003991

2 600 Lekë

Me shume informacion

Përmbajtja: 150 mililitra

Stimulimi: Penisi, Vaginal

Karakteristikat: Testuar klinikisht

 

Lube Tube Cool është një lubrifikant me bazë uji, i cili ndihmon në rritjen e kënaqësisë dhe intimitetit duke krijuar një efekt delikat të ftohtë për burrat dhe gratë. Tube Lube nuk është ngjitës dhe i lehtë për tu pastruar.

 

Efekti i freskisë i shkaktuar nga lubrifikuesi transmeton drithërima të kënaqësisë në zonat erogjene, rrisin eksitimin tuaj duke përgatitur veten për një marrëdhënie të shkëlqyer që me ndihmën e këtij produkti, do të jetë vërtet eksplozive!

 

Si përdoret?

Aplikoni një sasi në trup dhe masazhoni fuqishëm.

Masat paraprake: mos aplikoni në lëkurë të irrituar ose të plagosur.

Në rast të acarimit, ndaloni përdorimin e produktit dhe shplajeni me ujë.

Në rast kontakti me sytë, shplajeni me ujë.

Produkti duhet të ruhet në një mjedis të freskët dhe të thatë.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Mos e gëlltisni.

Reviews

Write a review

Lubrifikant me bazë uji COOL

Lubrifikant me bazë uji COOL

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori