Vaj per masazh terapi seksi sekret sensual Shiko me te madhe

Vaj per masazh terapi seksi sekret sensual

A-003993

4 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përmbajtja: 200 mililitra

Dedikuar: Për çiftin, femër-femër, mashkull-mashkull

Stimulimi: Trupi

 

Çfarë është?

Sekret një vaj me origjinë natyrore i krijuar me një formulë të bazuar në vajra minerale dhe bimësh dhe esenca stimuluese dhe eksituese, përfshirë vajin e bajames, rrushin dhe lulediellin. Është ideal për masazhe sensuale sepse e bën lëkurën të hidratuar në mënyrë të këndshme dhe të butë për prekjen.

 

Transformoni momentet e pasionit duke shtuar një prekje të romancës dhe magjisë! Përjetoni kënaqësinë e një masazhi emocionues intim me këtë vaj, ideal për të përjetuar një përvojë të paharrueshme dhe duke bërë që edhe partnerët më hezitues të çmenden nga dëshira: një terapi autentike çifti!

 

Si përdoret?

Aplikoni një sasi në trup dhe masazhoni fuqishëm.

Masat paraprake: mos aplikoni në lëkurë të irrituar ose të plagosur.

Në rast të acarimit, ndaloni përdorimin e produktit dhe shplajeni me ujë.

Në rast kontakti me sytë, shplajeni me ujë.

Produkti duhet të ruhet në një mjedis të freskët dhe të thatë.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Mos e gëlltisni.

Reviews

Write a review

Vaj per masazh terapi seksi sekret sensual

Vaj per masazh terapi seksi sekret sensual

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori