Lubrifikant anal komfort ekstra Shiko me te madhe

Lubrifikant anal komfort ekstra

A-003994

2 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përmbajtja: 100 mililitra

Dedikuar: Për Ciftin / mashkull-mashkull

Stimulimi: Anal

 

Lube Tube Anal Komfort është një lubrifikant me bazë uji dhe silikoni me cilësi të lartë posaçërisht për të rritur kënaqësinë dhe rehatinë e seksit anal. Pa aromë dhe me cilësi të lartë dhe lubrifikim të gjatë. Ai nuk është ngjitës dhe është i lehtë për tu pastruar.

 

Është një produkt për femrën dhe për mashkullin, për ata që tashmë janë njohur me seksin anal, ose për ata që duan të përpiqen t'i afrohen asaj.

 

Si përdoret?

Aplikoni një sasi në trup dhe masazhoni fuqishëm.

Masat paraprake: mos aplikoni në lëkurë të irrituar ose të plagosur.

Në rast të acarimit, ndaloni përdorimin e produktit dhe shplajeni me ujë.

Në rast kontakti me sytë, shplajeni me ujë.

Reviews

Write a review

Lubrifikant anal komfort ekstra

Lubrifikant anal komfort ekstra

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori