Xhel stimulues "sexy vibe"

A-003996

4 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përmbajtja: 15 miligramë

Përkushtuar: Për mashkullin, Për femrën, Për cift

Stimulimi: Trupi, penisi, vagjinal

Karakteristikat: Testuar klinikisht

 

Sexy Vibe është një xhel me përbërës aktivë të rrjedhur nga bimët Amazonian që garanton një efekt vibrues dhe ndjesi shpimi gjilpërash në zonat intime.

Është i përshtatshëm për femrën dhe për mashkullin falë efekteve të tij të veçanta, vibratorit të lëngshëm!

Do të përjetoni orgazma të jashtëzakonshme dhe ndjesi të pashembullt të kënaqësisë falë këtij formulimi origjinal dhe inovativ nga Orgie Company.

 

Si përdoret?

Aplikoni një sasi të vogël mbi pjesët intime dhe prisni disa sekonda për të ndier eksitim dhe ndjesi shpimi gjilpërash.

Masat paraprake: mos aplikoni në lëkurë të irrituar.

Në rast të acarimit, ndaloni përdorimin e produktit dhe shpëlajeni me ujë.

Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni me ujë.

Produkti duhet të ruhet në një mjedis të freskët dhe të thatë.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Mos e gëlltitni.

 

Reviews

Write a review

Xhel stimulues "sexy vibe"

Xhel stimulues "sexy vibe"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori