Xhel stimulues "sexy vibe high voltage"

A-003997

4 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përmbajtja: 15 mililitra

Dedikuar: Për mashkull, Për femrën

Stimulimi: Penisi, Vaginal

Karakteristikat: Testuar klinikisht

 

Sexy Vibe High Voltage është një xhel me përbërës aktivë të nxjerrë nga bimët Amazoniane nga Orgie, një kompani braziliane. Është një ndihmës që ofron një efekt të gjallë dhe një ndjesi shpimi gjilpërash, si të gjitha produktet në serinë Sexy Vibe.

Falë formulimit origjinal dhe përbërësve të cilësisë së lartë Sexy Vibe High Voltage ju garanton stimulimin e organit gjenital që do t'ju befasojë me kënaqësinë dhe intensitetin e tij, duke rritur gjendjen tuaj të eksitimit dhe duke sjellë përqafimet tuaja në një nivel tjetër.

 

Si përdoret?

Aplikoni një sasi të vogël mbi pjesët intime dhe prisni disa sekonda për të ndier eksitim dhe ndjesi shpimi gjilpërash.

Masat paraprake: mos aplikoni në lëkurë të irrituar.

Në rast të acarimit, ndaloni përdorimin e produktit dhe shpëlajeni me ujë.

Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni me ujë.

Produkti duhet të ruhet në një mjedis të freskët dhe të thatë.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Mos e gëlltitni.

 

Reviews

Write a review

Xhel stimulues "sexy vibe high voltage"

Xhel stimulues "sexy vibe high voltage"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori