Stimulues për buzë seksi "vibe electric fellatio" Shiko me te madhe

Stimulues për buzë seksi "vibe electric fellatio"

A-003998

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përmbajtja: 10 mililitra

Përkushtuar: Për mashkullin, Për femrën, Për cift

Karakteristikat: I përshtatshëm për marrëdhëniet orale, të testuara klinikisht

 

Një shkëlqim buzësh me përbërës aktivë të rrjedhur nga bimë të pyllit të Amazonës që transmeton ndjesi të dridhjeve në zonat ku aplikohet. Me paketimin rroll-on është e lehtë të aplikoni një sasi  shkëlqimi në buzë dhe më pas t’i kushtoheni një puthje emocionuese ose performancës së jashtëzakonshme seksuale orale! Të dy partnerët do të dridhen me kënaqësi!

Formulimi origjinal dhe inovativ i Orgie Company, e cila përdor lëndë të parë të nivelit të lartë, e bën Electric Fellatio mjetin e duhur për të befasuar dhe kënaqur partnerin tuaj. Shtoni një armë shtesë në talentin tuaj!

 

Reviews

Write a review

Stimulues për buzë seksi "vibe electric fellatio"

Stimulues për buzë seksi "vibe electric fellatio"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori