Lubrifikant me bazë uji "Xtra" Shiko me te madhe

Lubrifikant me bazë uji "Xtra"

A-003999

2 600 Lekë

Me shume informacion

Përmbajtja: 150 mililitra

Dedikuar: Për cifte femër/mashkull; mashkull/mashkull

Stimulimi: Anal, Penis, Vaginal

Karakteristikat: Testuar klinikisht

 

Lube Tube XTRA është një lubrifikant me bazë uji i formuluar me përbërës për një efekt që zgjat në kohë. Nuk është ngjitës dhe është i lehtë për tu pastruar.

 

Ndihmon për të rritur kënaqësinë dhe intimitetin e burrave dhe grave në një mënyrë plotësisht të sigurt.

Reviews

Write a review

Lubrifikant me bazë uji "Xtra"

Lubrifikant me bazë uji "Xtra"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori