Lubrifikant me bazë uji "Nature" Shiko me te madhe

Lubrifikant me bazë uji "Nature"

A-004001

2 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përmbajtja: 150 mililitra

Dedikuar: Për cifte femër/mashkull; mashkull/mashkull

Stimulimi: Anal, Penis, Vaginal

Karakteristikat: Testuar klinikisht

 

Lube Tube Nature është një lubrifikant me bazë uji i formuluar me përbërës aktivë natyral. Është pa erë dhe garanton efekte të gjata. Përveçse është një ndihmës seksual, ai përmban alginate natriumi i cili stimulon rigjenerimin e lëkurës. Nuk është ngjitës dhe është i lehtë për tu pastruar.

 

Ndihmon për të rritur kënaqësinë dhe intimitetin e burrave dhe grave në një mënyrë plotësisht të sigurt, pasi formula Lube Tube Nature bazohet në elementë të tjerë natyrorë.

 

Si përdoret?

Hapeni dhe aplikojeni në zonën e planifikuar.

Masat paraprake: mos aplikoni në lëkurë të irrituar.

Në rast të acarimit, ndaloni përdorimin e produktit dhe shpëlajeni me ujë.

Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni me ujë.

Produkti duhet të ruhet në një mjedis të freskët dhe të thatë.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Mos e gëlltitni.

Reviews

Write a review

Lubrifikant me bazë uji "Nature"

Lubrifikant me bazë uji "Nature"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori