Xhel stimulues me efekt vibrues

A-004003

4 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përmbajtja: 15 mililitra

Përkushtuar: Për mashkullin, Për femrën, Për cift

Stimulimi: Thithkat, Klitorin, Vaginën

Karakteristikat: Testuar klinikisht, e pajtueshme me prezervativët

 

Çfarë është?

VIBROH është një xhel natyral shumë stimulues me një efekt natyral dhe vibrues. Formulimi i tij i veçantë jep një efekt stimulues dridhës që do t'ju bëjë që të provoni orgazma më të fuqishme dhe intensive. Mund të përdoret gjatë marrëdhënies seksuale ose gjatë masturbimit. Aplikoni një sasi të vogël duke masazhuar butësisht zonat intime të dëshiruara siç janë: vagina, buzët e vaginës, glansin, perineun. Testuar dermatologjikisht

 

Mund të përdoret gjatë marrëdhënieve në çift ose gjatë masturbimit: dridhjet intensive dhe befasuese do t'ju bëjnë të jetoni një përvojë të re, por shumë të këndshme, duke rritur në masë të madhe kënaqësinë për marrëdhëniet tuaja seksuale.

 

Reviews

Write a review

Xhel stimulues me efekt vibrues

Xhel stimulues me efekt vibrues

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori