Set lubrifikant dhe spraj anal "Relax easyanal"

A-004006

4 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Shijoni kënaqësi të madhe dhe lubrifikim të zgjatur pa kufij kohorë. Lubrifikuesi easyANAL është i butë dhe delikat dhe është zhvilluar posaçërisht për seksin anal: është një produkt ideal për fillestarët dhe ekspertët! Gjithashtu i përshtatshëm për lehtësimin e dhimbjes që mund të ndihet gjatë marrëdhënies seksuale. Për më tepër, spraji EasyANAL është diskret për t’u përdorur posaçërisht për marrëdhënie anale. Keto mundësojnë përvoja të forta dhe të zgjatura të relaksimit, gjë që për këtë arsye lehtëson një marrëdhënie pasionale anale dhe ndihmon personin pasiv të jetojë seks shumë më të këndshëm.

 

Seti është pajisur me një broshurë fantazie "Anal Adventures".

 

Reviews

Write a review

Set lubrifikant dhe spraj anal "Relax easyanal"

Set lubrifikant dhe spraj anal "Relax easyanal"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori