Xhel "shtrëngues" vagine

A-004008

3 700 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përmbajtja: 15 mililitra

Dedikuar: Për femrën

Stimulimi: Vaginal

Karakteristikat: Testuar klinikisht

 

"Shtrëngimi" është një xhel i formuluar me ekstrakte natyrale të sherebelës dhe lajthisë, dhe ka aftësinë të kontraktojë muskujt vaginal pa zvogëluar, megjithatë, vajosjen e tyre natyrore. Kjo gjendje e brendshme "shtrënguese" e vaginës i bën marrëdhëniet dhe depërtimet më intensive, duke forcuar kënaqësinë seksuale si për ju ashtu dhe për partnerin.

 

Falë xhelit "Tighten" do ta mbani të shtrënguar penisin në një përqafim energjik, do të ndjeni çdo milimetër brenda jush, ndërkohë që i jepni partnerit tuaj një kënaqësi të paarritshme në çdo goditje.

 

Si ta përdorni?

Aplikoni një sasi të arsyeshme në zonën e dëshiruar dhe masazhoni butësisht për thithjen më të mirë të produktit, prisni 5 minuta për efektin e dëshiruar.

Në rast të acarimit, ndaloni përdorimin e produktit dhe shpëlajeni me ujë.

Në rast kontakti me sytë, shpëlajini me ujë.

Produkti duhet të ruhet në një mjedis të freskët dhe të thatë.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Reviews

Write a review

Xhel "shtrëngues" vagine

Xhel "shtrëngues" vagine

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori