Spraj anal "RELAXAN" Shiko me te madhe

Spraj anal "RELAXAN"

A-004009

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Spraj

 

PËRSHKRIMI

Falë vetive të tij super hidratuese dhe elastike, relakson tensionin muskulor të anusit duke zvogëluar kontraktimin dhe duke garantuar kënaqësi maksimale. Një ndihmë e vlefshme për të parandaluar çdo ndjesi dhimbjeje.

 

Si ta përdorni: aplikoni 2 - 3 sprucime përpara marrëdhënies seksuale dhe masazhoni.

 

Reviews

Write a review

Spraj anal "RELAXAN"

Spraj anal "RELAXAN"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori