Spraj vonues boyglide "delay spray" 20 ml Shiko me te madhe

Spraj vonues boyglide "delay spray" 20 ml

A-004012

2 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Boyglide Delay është një spraj intim për meshkuj me një efekt de-sensitizues dhe hidratues për përdorim lokal. Ideale për t’u përdorur në rastet e mbindjeshmërisë së lëkurës, ndihmon për zgjatjen e marrëdhënies duke vonuar derdhjen e parakohëshme. 

Reviews

Write a review

Spraj vonues boyglide "delay spray" 20 ml

Spraj vonues boyglide "delay spray" 20 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori