Vaj masazhi aromatik per relaks Kamasutra Shiko me te madhe

Vaj masazhi aromatik per relaks Kamasutra

A-004584

3 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vaj masazhi Kamasutra është bërë nga vajra esencialë që promovojnë relaksim të thellë. Ai ka një formulë të jashtëzakonshme për të promovuar kënaqësinë e një masazhi ne trup. Hidheni atë në vaskën tuaj për një banjë ose përhapeni atë në trupin tuaj dhe do t'ju japë një lëkurë të hidratuar dhe të butë. Para përdorimit të parë, aplikoni një pikë të produktit në parakrah, nëse irriton pjesën, atëherë mos e përdorni produktin.

 

Reviews

Write a review

Vaj masazhi aromatik per relaks Kamasutra

Vaj masazhi aromatik per relaks Kamasutra

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori