Vaj masazhi me efekt ngrohes me shije karamel 150 ml Shiko me te madhe

Vaj masazhi me efekt ngrohes me shije karamel 150 ml

A-004586

2 900 Lekë

Me shume informacion

Embelsia e karamelit e kombinuar me fuqinë e tretshme në ujë të ujit e bëjnë këtë produkt një përzierje të përsosur të cilësisë dhe praktikës. Struktura e saj me bazë uji e bën atë të ngrënshëm, ndërsa perberesit e tij i japin efektin e nxehtësisë, për të gjallëruar lojërat tuaja erotike!

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Reviews

Write a review

Vaj masazhi me efekt ngrohes me shije karamel 150 ml

Vaj masazhi me efekt ngrohes me shije karamel 150 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori