Vaj masazhi me efekt ngrohes me fruta pylli Shiko me te madhe

Vaj masazhi me efekt ngrohes me fruta pylli

A-004587

2 900 Lekë

Me shume informacion

Ai  është nje lëng per masazh me një efekt ngrohjeje. Shijoni shijen joshëse të mjedres, ndjenjën e ngrohtësisë dhe nxehjes. Largoni tensionin, qetësoni trupin dhe përmirësoni ato momente intime për ju dhe njerëzit që doni t’i doni.

 

Reviews

Write a review

Vaj masazhi me efekt ngrohes me fruta pylli

Vaj masazhi me efekt ngrohes me fruta pylli

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori