Parfum me feromone captivation men Shiko me te madhe

Parfum me feromone captivation men

A-004588

5 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Një aromë e thjeshtë që do t'ju bëjë sundimtarin e padiskutueshëm të mbrëmjeve fantastike ... brenda dhe jashtë shtratit! Ky vaj esencial i jashtëzakonshëm është pasuruar me feromone që natyrisht do t'ju terheqin vëmendjen e veçantë të seksit të kundërt. Një mënyrë e thjeshtë dhe aromatike për të qenë i papërmbajtshëm!

Reviews

Write a review

Parfum me feromone captivation men

Parfum me feromone captivation men

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori