Spraj me feromone per trup dhe floke "the secret elixir" Shiko me te madhe

Spraj me feromone per trup dhe floke "the secret elixir"

A-004624

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përmbajtja: 200 mililitra

Përkushtuar: Për femren

Stimulimi: Trupi

 

Një spraj hidratues për lëkurën dhe flokët me feromone, fuqimisht afrodiziak dhe i aftë të shpërthejë thirjen tuaj seksuale: është sinteza e funksionalitetit dhe joshjes dhe kombinon gjithçka që një grua ka nevojë (dhe dëshiron!)

 

Dsa arsye pse gjithmonë duhet ta keni me vete: është hidratues për lëkurën, garanton mbrojtje UV për flokët, mbron ngjyrosjen, shkëlqimin, butësinë, trupin dhe vëllimin e flokëve tuaj dhe mbi të gjitha është një afrodiziak. Formulimi i tij, në të vërtetë, është bërë me feromone aktive që do të sublimojnë feminilitetin tuaj. Nga njëra anë do t'ju japë një prekje mëndafshi, nga ana tjetër një mjet i papërmbajtshëm i pushtimit.

 

Si perdoret?

Aplikoni sprajin në lëkurë dhe masazhoni lehtë për thithjen më të mirë të produktit. Përsërisni aplikacionin nëse dëshironi. Aplikoni një sasi të vogël produkti në flokë të lagur ose të thatë. Mos e shpëlani.

Masat paraprake: mos aplikoni në lëkurën e irrituar ose të dëmtuar.

Në rast të acarimit, ndaloni përdorimin e produktit dhe shpelajeni me ujë.

Në rast kontakti me sytë, shpelajeni me ujë.

Produkti duhet të ruhet në një mjedis të freskët dhe të thatë.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Reviews

Write a review

Spraj me feromone per trup dhe floke "the secret elixir"

Spraj me feromone per trup dhe floke "the secret elixir"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori