Xhel stimulues sexy vibe hot Shiko me te madhe

Xhel stimulues sexy vibe hot

A-004739

4 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përmbajtja: 15 mililitra

Përkushtuar: Për femren, Për mashkullin

Stimulimi: Penisi, Vaginal

 

Sexy Vibe Hot është një xhel me përbërës aktivë të nxjerrë nga bimët Amazoniane që transmeton një efekt të gjallë dhe ndjesi shpimi gjilpërash në zonat intime dhe në të njëjtën kohë ofron një ndjesi të këndshme të ngrohtësisë. Ky ndihmës delikat dhe aromatik do të shtojë eksitim ekzotik në marrëdhëniet tuaja.

 

Lubrifikoni pjesët tuaja intime me këtë xhel dhe do të ndiheni pikant dhe me dridhje të këndshme djallëzore.

 

Si perdoret?

Aplikoni një sasi të vogël mbi pjesët intime dhe prisni disa sekonda që të ndjeheni eksitimin dhe ndjesinë e ngrohtë.

Masat paraprake: mos aplikoni në lëkurën e irrituar ose të dëmtuar.

Në rast të acarimit, ndaloni përdorimin e produktit dhe lajeni me ujë.

Në rast kontakti me sytë, lajeni me ujë.

Produkti duhet të ruhet në një mjedis të freskët dhe të thatë.

Mbajeni larg mundësive të fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Mos e gelltisni.

Reviews

Write a review

Xhel stimulues sexy vibe hot

Xhel stimulues sexy vibe hot

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori