Prezervative stimulues Love match 6cp Shiko me te madhe

Prezervative stimulues Love match 6cp

A-004740

650 Lekë

Me shume informacion

Materiali: Latex

Përmbajtja: 6 copë

 

PËRSHKRIMI

Match Love është stimulues profilaktik me një sipërfaqe të ngritur. Relievi në sipërfaqe dhe përshtatja e përsosur e bëjnë Love Match një nga prezervativët stimulues më të vlerësuar nga femrat. Provoni dhe lejoni që femra juaj të provojë kënaqësinë e stimulimit të intensifikuar nga relievet në formë të rrumbullakët dhe lineare përgjatë gjithë sipërfaqes së prezervativit dhe zbuloni kënaqësinë! Love Match Prezervatet stimulues janë bërë nga një lateks natyral i pastër.

Reviews

Write a review

Prezervative stimulues Love match 6cp

Prezervative stimulues Love match 6cp

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori